Raksti

Krievijas Tirdzniecības un rūpniecības palātas pārstāvniecība Latvijā

2012.gada 5.jūlijā tika atklāta Krievijas Tirdzniecības un rūpniecības palātas (KTRP) pārstāvniecība Latvijā, kuras uzdevums būs sekmēt abu valstu ekonomisko sadarbību.

Jaunās pārstāvniecības uzdevums būs sekmēt informācijas apmaiņu un tirdzniecību abu valstu starpā, veidot kopīgus biznesa projektus, kā arī apkopot problēmas, kas abu valstu valdību līmenī traucē Latvijas un Krievijas uzņēmējiem īstenot kopīgus projektus, piemēram, muitas un tranzīta jautājumos, un šīs problēmas risināt.

Lasīt tālāk:

Latvijas Republikas – Krievijas Federācijas divpusējā līgumtiesiskā bāze

2011.gada 10.jūnijā Liepājā tika parakstīta Latvijas Republikas un Krievijas Federācijas deklarācija par partnerību modernizācijai. Puses vienojās izstrādāt Latvijas – Krievijas ekonomiskās sadarbības Rīcības programmu Eiropas Savienības un Krievijas iniciatīvas „Partnerība modernizācijai” ietvaros.

Lasīt tālāk:

Notikušās vizītes un pasākumi

Latvijas – Krievijas starpvaldību komisija ekonomiskās, zinātniski-tehniskās, humanitārās un kultūras sadarbības jautājumos (Latvijas – Krievijas SVK).

Lasīt tālāk:

Par Latvijas un Krievijas Starpvaldību komisijas piekto sēdi

10. jūnijā Liepājā notika Latvijas un Krievijas Starpvaldību komisijas ekonomiskās, zinātniski tehniskās, humanitārās un kultūras sadarbības jomu piektā sēde. Tās noslēgumā komisijas līdzpriekšsēdētāji — Latvijas Republikas ekonomikas ministrs Artis Kampars un Krievijas Federācijas transporta ministrs Igors Levitins — parakstīja abu valstu deklarāciju par partnerību modernizācijai.

Lasīt tālāk:

/